Rolety

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.  Polecamy w szczególności eleganckie i funkcjonalne rolety oraz nowoczesne, zdobywające coraz większą popularność plisy. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu swobodę wyboru spośród wielu różnych modeli, kolorów i wzorów.

Proponujemy:

Rolety Vegas Classic

To model cieszący się wciąż rosnącą popularnością, którą zawdzięcza przede wszystkim atrakcyjnej pod względem wizualnym i funkcjonalnym konstrukcji.

Rolety Vegas Profil

To rolety okienne zbliżone pod względem konstrukcyjnym do modelu Vegas Classic, jednak posiadające kasetę o większej pojemności. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie rolet na oknach o wysokości powyżej trzech metrów

Rolety Vegas Dzień - Noc

To rozwiązanie, które stosuje się w połączeniu z profilami VEGAS CLASSIC i VEGAS PROFIL. Dzięki niemu możliwe jest zasłonięcie szyby nie tylko całkowite, ale również częściowe. Daje to o wiele więcej swobody. Dodatkowo, dzięki specjalnemu systemowi, możliwe jest ustawienie tkaniny na dowolnej wysokości.

Plisy okienne

To rozwiązanie cieszące się ogromną i wciąż rosnącą popularnością, które można ustawiać na dowolnej powierzchni okna. Są one propozycją nie tylko bardzo estetyczną i dającą się dostosować do indywidualnych preferencji estetycznych (duży wybór tkanin), ale również niezwykle praktyczną.

Zachęcamy już dziś do skorzystania z oferty, przygotowanej specjalnie z myślą o osobach ceniących innowacyjne rozwiązania wprowadzające do wnętrza mieszkania ciekawy klimat.